מכונת תפירה דגם ברנט 3 sew&go ברנינה שווייצריה. 18 תוכניות תפירה! 28 תוכניות וטכניקות תפירה. לולאה אוטומטית. רק לברנינה תפר מושלם על כל סוגי הבדים! ברנינה - החברה השווייצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה מ 125 שנים הדגם הראשון של הליין החדש והאיכותי של דגמי ברנט. עיצוב ותכנון שוויצריים של חברת ברנינה. תפר מושלם על כל הבדים! תפר איכותי גם בבדים עדינים וסטרץ'. חדירה וטיפוס על בדים עבים וג'ינס. גוף מתכת מסיבי לעמידות לשנים רבות. משחיל מחט אוטומטי. תאורת לד. זרוע חופשית. מיכל עזרים המהווה שולחן למשטח התפירה. ס"מ בגוף המכונה. שחלה קלה ונוחה. המכונה המומלצת ע"י מורות תפירה ומעצבות. ל sew&go 3 מגוון נרחב של 18 תוכניות תפירה, רקמות וטכניקות תפירה המספקות באופן מלא את כל צרכי התפירה המודרנית. והרי מגוון 18 תוכניות התפירה וטכניקות התפירה של ברנט sew&go 3: תפר ישר, תפר ישר בשמאל, זיג-זג, לולאות, זיג-זג 3 צעדים, מכפלת אלסטית, ניסתר, אוברלוק רב שימושי, שלשה מחוזק, שלשה מחוזק בשמאל, שלשה מחוזק זיג-זג, כוורת, פלורנטיין, אוברלוק מחוזק, אוברלוק סטרץ'. והרי חלק ממגוון הטכניקות: רוכסן, כפתורים, קיפול קצה, מילוי קרעים, אפליקציות, מחט כפולה, walking foot, טכניקת סמוקינג, טכניקת פגוטינג, רוכסן צינור, רוכסן ניסתר, קורדינג, בד שחוק, מונוגרמות, רקמה חופשית, כיווץ בד ועוד..

מכונת תפירה ברנט 33 - 15 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים ! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית! רק לברנינה תפר מעולה על כל סוגי הבדים!! ברנינה - החברה השווייצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים! עיצוב ותכנון שוויצריים של חברת ברנינה. תפר מושלם על כל הבדים! תפר איכותי גם בבדים עדינים וסטרץ'. חדירה וטיפוס על בדים עבים וג'ינס. גוף מתכת מסיבי לעמידות לשנים רבות. משחיל מחט אוטומטי. תאורת לד. זרוע חופשית. מיכל עזרים מיכל עזרים המהווה גם שולחן להרחבת משטח התפירה. ס"מ בגוף המכונה. השחלה קלה ונוחה. המכונה המומלצת ע"י מורות תפירה ומעצבות. ל 33b מגוון נרחב של 30 תוכניות תפירה, רקמות וטכניקות תפירה המספקות באופן מלא את כל צרכי התפירה המודרנית. והרי מגוון 15 תוכניות התפירה של ברנט 33b: תפר ישר, תפר ישר בשמאל, זיג-זג, לולאות, זיג-זג 3 צעדים, מכפלת אלסטית, ניסתר, אוברלוק רב שימושי,שלשה מחוזק, שלשה מחוזק בשמאל, שלשה מחוזק זיג-זג, כוורת, פלורנטיין, אוברלוק מחוזק, אוברלוק סטרץ'. והרי הטכניקות: רוכסן, כפתורים, קיפול קצה, מילוי קרעים, אפליקציות, מחט כפולה, walking foot, סמוקינג, פגוטינג, רוכסן צינור, רוכסן ניסתר, קורדינג, בד שחוק, מונוגרמות, רקמה חופשית, כיווץ ועוד..

מכונת תפירה ברנט sew&go 5 - מכונת הדגל של דגמי ברנט החדשים! מגוון של 25 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית מלאה! רק לברנינה תפר מעולה על כל סוגי הבדים! ברנינה - החברה השווייצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה מ 125 שנים! עיצוב ותכנון שווייצריים של חברת ברנינה. תפר מושלם על כל הבדים! תפר איכותי גם בבדים עדינים וסטרץ'. חדירה וטיפוס על בדים עבים וג'ינס. גוף מתכת מסיבי לעמידות לשנים רבות. משחיל מחט אוטומטי. תאורת לד. זרוע חופשית. מיכל עזרים ושולחן תפירה. ס"מ בגוף המכונה. השחלה קלה ונוחה. המכונה המומלצת ע"י מורות תפירה ומעצבות. ל sew&go 5 מגוון נרחב של 36 תוכניות תפירה, רקמות וטכניקות תפירה המספקות באופן מלא את כל צרכי התפירה המודרנית. והרי מגוון 25 תוכניות התפירה וחלק מטכניקות התפירה השונות של ברנט sew&go 5: תפר ישר, לולאה אוטומטית בשלב אחד, זיג-זג, זיג-זג 3 צעדים, מכפלת אלסטית, ניסתר, אוברלוק רב שימושי, שלשה מחוזק, שלשה מחוזק זיג-זג, כוורת, אוברלוק מחוזק, אוברלוק סטרץ', רץ, גישור, רקמת מעוינים, רקמת ריבועים, סקלופ ורקמות. והרי טכניקות התפירה: רוכסן, כפתורים, קיפול קצה, מילוי קרעים, אפליקציות, מחט כפולה, walking foot, סמוקינג, פגוטינג, רוכסן צינור, רוכסן ניסתר, קורדינג, בד שחוק, מונוגרמות, רקמה חופשית, כיווץ ועוד...