150 
  • מק"ט / ברקוד:: nirl-2016Z

קרא עוד


חלוק עבודה שרוול ארוך

בעל שלושה כיסים כיס בחזה השמאלי, שני כיסים עמוקים בתחתית החלוק באזור הירכיים.

תיאור

חלוק עבודה שרוול ארוך

חלוק עבודה שרוול ארוך

בעל שלושה כיסים כיס בחזה השמאלי, שני כיסים עמוקים בתחתית החלוק באזור הירכיים.

אורכו של החלוק עד קו הברכיים, קיים במלאי בצבע לבן וניתן לקבל גם בצבעים שונים לדוגמה: שחור, כחול כהה, כחול רויאל, ירוק כהה, אדום על פי הזמנה וייצור בהתאם לנדרש.

אנו מייצרים חלוק עבודה שרוול ארוך כחלק מבגדי העבודה עבור מעבדות מחקר, מוסדות חינוך, אוניברסיטאות, מפעלים, חברות ניקיון חברות קייטרינג חברות כוח אדם, מפעלי מזון בתי חולים מרפאות ועוד

הרכב הבד

60% כותנה סרוקה 40% פוליאסטר בד מיוחד נעים ורך למגע עמיד לכביסות מרובות וייצוגי. בין המוצרים בקטגוריה זו ניתן למצוא גם מקטורן שרוול ארוך, חלוק שרוול קצר, מקטורן שרוול ארוך אנטי סטטי, חלוק שרוול ארוך אנטי סטטי, מקטורן רתכים כמו כן אם אתם מעוניינים בייצור מיוחד והכמויות שלכם מספיק גדולות נשמח לעצב לדגם ולייצר את המקטורנים עבורכם.

דפוס משי ורקמה

רובם המוחלט של המוסדות והמפעלים ממתגים את בגדי העבודה המנופקים לעובדיהם עם לוגו החברה. מיתוג בגדי העבודה מעבר להיותו מקדם מותג החברה הוא גם עוזר בזיהוי קל ומהיר של העובדים על ידי הלקוחות וביצירת גאוות יחידה לעובדי החברה.

מחלקת דפוס משי עוסקת בהדפסה של המקטורנים וחלוקי העבודה ניתן להדפיס מקדימה על הכיס בחזה השמאלי ועל גב המוצר, אנו מדפיסים גם לחדרי ניתוח בגב דפוס מיוחד העומד בכביסות קשות במיוחד ובטמפרטורה גבוהה.

במידה ואנו נדרשים לרקמה על מקטורנים וחלוקי עבודה אנו מבצעים אותה באמצעות מכונת רקמה חדישה ביותר TAJIMA מתוצרת יפן מכונת הרקמה הטובה ביותר בעולם. יש ואנו נדרשים לבצע רקמה עבור הארגון של הלוגו מלפנים הוא מבוצע במקצועיות על ידנו ובאיכות מיטבית.

יש באפשרותנו גם להוסיף שם רקום של הרופא או איש המקצוע הלובש אולם זהו תהליך יקר יחסית.

בטיחות בתחזוקת רכב חשמלי

הוראת נוהל מס' 146

תקן לבוש בטיפול ברכבים חשמליים והיברידים - בטיחות IEC 60050-195