300 
  • מק"ט / ברקוד:: pi-Enviro:Bit

קרא עוד


הדגמה של תכנות הכרטיס (באנגלית) 


Sense the world around you with enviro:bit! It's loaded with sensors for air and weather, colour and light, and sound, and slots right onto your micro:bit.

Just slot in your micro:bit, then code enviro:bit with the block-based Microsoft MakeCode editor, or with MicroPython in the Mu code editor. The sensors go hand-in-hand really well with the LED matrix on micro:bit, letting you graph sensors readings or have the LEDs react to sound, for example.

Features

Software 

You can code enviro:bit with the block-based Microsoft MakeCode editor, that'll get you started with using the sensor readings from enviro:bit, if you want to delve deeper, then you can use MicroPython in the Mu code editor.

To add the enviro:bit library in MakeCode, click on the cog at the top right hand corner, then "Add Package", then search for "envirobit". You can find full instructions at the GitHub repository for the library.

Our MicroPython library for enviro:bit is also available at GitHub, again with full instructions on how to get going with it.חושבים את העולם סביבכם עם enviro: קצת! הוא עמוס בחיישנים לאוויר ומזג אוויר, צבע ואור וצליל וחריצים ישירות אל המיקרו: ביט שלך.


פשוט הכנס את המיקרו: ביט שלך, ואז קוד את הסביבה: ביט עם עורך Microsoft MakeCode מבוסס החסימה, או עם MicroPython בעורך הקוד של Mu. החיישנים הולכים יד ביד ממש טוב עם מטריצת ה- LED במיקרו: ביט, ומאפשרים לך לקרא קריאות חיישנים או לגרום לנורות להגיב לצליל, למשל.


תכונות

מגיע בהרכבה מלאה ומוכן לשימוש

חיישן טמפרטורה, לחץ ולחות BME280

חיישן אור וצבע TCS3472

מיקרופון MEMS

תואם עם מיקרו: ביט ומיקרו: ביט v2

תמיכה ב- Microsoft MakeCode ו- MicroPython

אין צורך בהלחמה!

תוֹכנָה

אתה יכול לקוד enviro: bit בעזרת עורך Microsoft MakeCode המבוסס על בלוק, וזה יתחיל אותך להשתמש בקריאות החיישנים של enviro: bit, אם אתה רוצה להתעמק יותר, תוכל להשתמש ב- MicroPython בעורך הקוד של Mu.


כדי להוסיף את ספריית enviro: bit ב- MakeCode, לחץ על השן בפינה השמאלית העליונה, ואז על "הוסף חבילה" ולאחר מכן חפש "envirobit". תוכל למצוא הוראות מלאות במאגר GitHub של הספרייה.


ספריית ה- MicroPython שלנו ל- enviro: bit זמינה גם ב- GitHub, שוב עם הוראות מלאות כיצד להתחיל עם זה.