בקר המיקרו: ביט הוא מחשב כיס קטן שיכול לתת מקום ליצרתיות שלכם לצאת החוצה, הוא אינו מצריך ידע רחב באלקטרוניקה או תכנות על מנת לתפעל אותו. מאפשר מגוון רחב של פרויקטים מרובוטים עד לכלי נגינה דיגיטליים. בשביל להרחיב את יכולות בקר המיקרו: ביט חברת Crowtail הוציאה לשוק את הערכה הייעודית שלה לבקר מיקרו: ביט.


320 
  • מק"ט / ברקוד:: CC-CR001

קרא עוד


בקר המיקרו: ביט הוא מחשב כיס קטן שיכול לתת מקום ליצרתיות שלכם לצאת החוצה, הוא אינו מצריך ידע רחב באלקטרוניקה או תכנות על מנת לתפעל אותו.

מאפשר מגוון רחב של פרויקטים מרובוטים עד לכלי נגינה דיגיטליים. בשביל להרחיב את יכולות בקר המיקרו: ביט חברת Crowtail הוציאה לשוק את הערכה הייעודית שלה לבקר מיקרו: ביט.

בעזרת מגן ההרחבה שלה ניתן לחבר לבקר את כל סוגי חיישני החברה מבלי צורך בהלחמות או בחוטי גישור, פשוט לחבר ולהתחיל ליצור.

ערכת CrowTail למיקרו: ביט ערכה ללימוד חיישנים והנתונים שהם מפיקים. בעזרת לוח ההרחבה מבית Crowtail המאפשר חיבור נוח של הרכיבים ללא צורך בהלחמות ומגוון רחב של חיישנים מכל הסוגים הופכים את הערכה הזו לאידיאלית ללמוד והבנה רכיבי קלט/פלט.

הערכה מגיעה עם 17 חיישנים בסיסיים ו20 שיעורים עם מדריכי שימוש צעד אחר צעד.

 

תכולה

1 x לוח הרחבה לכרטיס מיקרו:ביט 2 x מעגל משולב לד 1 x מעגל משולב חיישן אור 1 x מעגל משולב זמזם 1 x מנוע סרבו 1 x מעגל משולב חיישן תנועה PIR 1 x מעגל משולב חיישן לחות 1 x מעגל משולב ממסר 1 x מעגל משולב מיקרופון 1 x מעגל משולב פוטנציומטר לינארי 1 x מנוע מתח ישר 1 x מעגל משולב מתג מגנטי 1 x מעגל משולב טרנזיסטור MOSFET 1 x מעגל משולב שעון אמיתי 1 x מעגל משולב חיישן אינפרה אדום 1 x חיישן מרחק אינפרה אדום 80 סנטימטר 1 x מעגל משולב חיישן גלי מיקרו 1 x מעגל משולב מתג