השקת בכורה בישראל! חותך הלייזר המדוייק והמקצועי בעולם חכם מאי פעם - לא נדרש ידע קודם לייזר CO2 בהספק 40W מערכת קירור מים פנימית חיתוך וחריטה על מגוון חומרים עצום מצלמת HD מובנית מנגנוני בטיחות והגנה בזמן עבודה אפליקציה ייעודית לשימוש פשוט WIFI לעבודה מרחוק ומכל מחשב


15900.00 

קרא עוד


תיאור מוצר

הכירו את ה- FLUX Beamobox חותך הלייזר CO2 המקצועי והחכם ביותר בעולם!


הוא לא רק חותך וחורט לייזר שמתאים לכל חדר עבודה, הוא גם מדוייק בטירוף, חכם בצורה בלתי רגילה ועוצמתי!
ה- Beamobox הוא בעצם הגרסא המשודרגת של חותך הלייזר האהוב Beamo עם עוצמת לייזר גבוהה יותר ( 40W) ומשטח עבודה גדול יותר.
עד היום, שוק חותכי הלייזר היה שמור רק למכונות תעשייתיות שדרשו התמקצעות וידע נרחב בתוכנות מסורבלות על מנת להפעילן אבל לא עוד.
בזכות המצלמה המובנית והאפליקציה הייעודית, השימוש ב- Beamobox לא דורש שום ידע קודם והוא קל ופשוט כמו להדפיס תמונה במדפסת ביתית, פשוט מניחים את חומר הגלם, סורקים את משטח העבודה, ממקמים את התמונה ו.....זהו! בתוך דקות העבודה החדשה שלכם תהיה מוכנה.
ה- Beambox מגיע עם מערכת מסילות לינאריות, לייזר CO2 מקצועי בהספק 40W, דיוק של 50 מיקרון וכיול כפתור-אחד.
הבימבוקס הוא כלי עבודה מקצועי המתאים גם לבית וגם לעבודה יומיומית בסדנא או במפעל.

עיצוב מודרני וקומפקטי

ה- FLUX Beamobox CO2 Laser Engraver הוא חורט הלייזר המתקדם ביותר בעולם, הוא קומפקטי וישתלב נהדר על כל עמדת מחשב סטנדרטית ויתאים לכל חלל עבודה קטן או גדול ככל שיהיה. העיצוב של הבימבוקס מודרני ונקי והוא עשוי שלדת מתכת חזקה ויציבה המצופה בצבע שחור אופנתי.
בשילוב עם מסך מגע גדול ומרשים, חלון צפיה שקוף ומראה אלגנטי הבימו ישתלב באופן מושלם ויהפוך לרהיט משרדי שאי אפשר בלעדיו!

לייזר CO2 עוצמתי

בניגוד לחורטי לייזר פשוטים שעושים שימוש בלייזר דיודה, ה- Beambox עושה שימוש בלייזר CO2 מקצועי בהספק של 40W שמאפשר חריטה וחיתוך במגוון חומרים עצום ובעובי של עד 15 מ"מ! קרן הלייזר של הבימבוקס כל כך מדוייקת, שניתן לחרוט ברזולוציה מדהימה של 1000DPI ובעומק מינימאלי של 50 מיקרון.

משטח הדפסה מרשים

ה- Beambox מגיע עם משטח עבודה בגודל 400X375 מ"מ שיאפשר לכם לייצר כמעט כל פרוייקט. בין אם מדובר על תחביב או פרוייקט סדרתי לעבודה, הבימבוקס שלנו יספק את הסחורה במהירות ובקלות.
משטח העבודה של ה- FLUX Beambox עשוי רשת מתכתית בצורת כוורת המאפשרת סינון עשן יעיל וחיתוך חד ומדוייק ללא פגיעה במשטח עצמו מה שמאריך את חיי המשטח באופן ניכר וחוסך עלויות למשתמש.

מצלמת HD מובנית

מה שהופך את חותך הלייזר הזה לכל כך חכם מלבד האפליקציה הייעודית שלו, זו מצלמת ה-HD המובנית על ראש החיתוך. המצלמה מאפשרת לנו לצלם ולסרוק את כל משטח העבודה של החותך והיא מכויילת באופן מושלם ומדוייק לקוארדינטות של משטח העבודה. המשמעות היא שמעכשיו אין צורך באיפוס הראש ובמיקום ידני שלו ביחס לחומר הגלם, פשוט מניחים את חומר הגלם איפה שרוצים על המשטח, סורקים את המשטח באמצעות המצלמה וממקמים את קובץ החיתוך באופן אוטומאטי לפי התצלום שהתקבל.

WIFI

ה- Beambox מצוייד ברכיב תקשורת אלחוטי אשר יאפשר לכם להתחבר אליו מרחוק דרך כל מחשב , טאבלט או טלפון נייד ולשלוח עבודות מכל מקום וללא מאמץ.

<u>תוכנת עבודה ייעודית</u>

היתרון הבולט ביותר של חותכי הלייזר מבית FLUX הוא העובדה שכולם מגיעים עם תוכנת עבודה ייעודית בעלת חווית משתמש אינטואיטיבית ופשוטה ביותר.
הפלטפורמה של FLUX נקראת Beam Studio והיא זמינה הן למשתמשי PC והן למשתמשי MAC ואם אתם מעדיפים לעבוד ישירות מהנייד או מהטאבלט, תוכלו לעבוד עם האפליקציה Beam GO שזמינה למערכת ההפעלה android/ios.
באמצעות התוכנה של FLUX, ניתן לצפות במשטח העבודה בקלות, להוסיף ולערוך במהירות תמונות, כיתוב ווקטורים ולשלוח את העבודה לחריטה/חיתוך.
למעשה העבודה עם התוכנה היא בשלושה שלבים פשוטים:

 1. מניחים את חומר הגלם/האובייקט שאותו רוצים לחתוך/לחרוט על משטח העבודה. אין חשיבות למיקום של חומר הגלם על המשטח ולמעשה אפשר להניח אותו בכל אזור ובכל אוריינטציה, זה הגאונות של חורטי הלייזר מבית FLUX!

 2. סורקים את משטח העבודה באמצעות מצלמת ה-HD המובנית ומקבלים בתוכנה צילום מלא של כל המשטח יחד עם חומר הגלם אותו מיקמנו בשלב הקודם.

 3. טוענים לתוכנה את התמונה/קובץ הוקטור שנרצה לחרוט/לחתוך וממקמים (על ידי גרירה עם העכבר) בדיוק איפה שאנחנו רוצים על גבי התמונה של משטח העבודה, לוחצים GO ונותנים ל- Beambox לעשות את כל השאר.

קירור מים פנימי

כל חותכי הלייזר מבית FLUX מצויידים במערכת קירור מים פנימית במעגל סגור. אין יותר צורך בחיבור לדלי מים חיצוני או להסתכן בחימום יתר של צינור הלייזר.
מערכת הקירור של ה- BEAMBOX מצויידת בחיישן טמפרטורה שמנטר ומבקר את הטמפרטורה של ראש הלייזר והוא בעל מנגנון בטיחות המכבה את פעולת הלייזר במקרה של חימום יתר. פשוט מוסיפים מים מזוקקים למיכל הפנימי שנמצא בתוך המערכת ומשאבת המים המובנית דואגת לסירקולציה לאורך כל פעולת הלייזר.
הרדיאטור ומאוורר הקירור ידאגו שטמפ המערכת לא תעלה על טמפרטורת העבודה.

יניקת אוויר

ה- Beambox מצוייד במערכת יניקת אוויר עוצמתית המתחברת לצינור אוורור גמיש וארוך שאותו אפשר להוציא מחוץ לחלל העבודה ועל ידי כך למנוע פיזור גזים וריחות בזמן פעולת המכשיר באופן מוחלט. למי שאין יכולת להוציא את צינור האוורור מחוץ לחלל העבודה (לדוגמא בחדר ללא חלון) ניתן לרכוש יחד עם החותך את יחידת ה- Beam Air שהינה למעשה פילטר פחם פעיל רב-שלבי המסנן באופן יעיל את הגזים הנפלטים מהחותך בזמן העבודה ומאפשר עבודה גם בחללים סגורים לחלוטין.

עבודה עם מגוון חומרים עצום

עם חותך הלייזר FLUX Beambox תוכלו לחתוך ולחרוט על מגוון חומרים עצום!
עץ, אקרילי, עור, קרטון, בד, במבוק, גומי, מתכת אנודייזד, זכוכית, בטון, אבן ואפילו פלדת אל חלד(באמצעות ראש לייזר דיודה שנמכר בנפרד).
לכל החומרים הללו תמצאו הגדרות מוכנות מראש בתוכנת ה- Beam Studio ובלחיצת כפתור תוכלו לעבור בין חריטה על זכוכית לחיתוך עץ.
עובי החיתוך משתנה בין חומר לחומר ומגיע עד ל-15 מ"מ!

מנגנוני בטיחות והגנה

מה שהופך את ה- FLUX Beambox לכלי עבודה מושלם לכולם הם מנגנוני הבטיחות וההגנה שלו. דלת העבודה של הבימו מצויידת במנגנון בטיחות אשר יעצור באופן מיידי את עבודת הלייזר במקרה של פתיחת הדלת בזמן פעילות ולא יאפשר תחילת עבודה במקרה שהדלת נשארה פתוחה בטעות.
בנוסף, המערכת מצויידת במנגנון הגנה מפני התחממות יתר.
כל אלו הופכים את ה- Beambox Laser Cutter לכלי מושלם עבור בתי ספר, אקדמיה ומערכת החינוך בכלל. החורט מתאים הן לילדים והן למבוגרים, הן למתחילים והן למנוסים!


מפרט טכני

 • סוג לייזר: CO2

 • אורך גל: 10640 ננומטר

 • עוצמה: 40W

 • משטח עבודה: 400x375 ממ

 • עומק עבודה: 80 ממ

 • עובי חיתוך: 0-10 ממ (משתנה כתלות בחומר)

 • סוגי חומרים שניתן לחתוך ולחרוט: עץ ,אקרילי, עור, קרטון, במבוק, בד, גומי ועוד

 • סוגי חומרים שניתן לחרוט: מתכת אנודייזד, זכוכית, בטון, אבן ועוד

 • מהירות עבודה: 2-300 מ"מ/בשניה

 • סוג מסך: מסך מגע 1024X600 LCD

 • מצלמה: HD מובנית

 • סוגי קבצים נתמכים: JPG / PNG / SVG / DXF / AI / PDF

 • חיבורים: Wi-Fi / USB/ Ethernet / Direct Network Cable

 • מערכות הפעלה נתמכות: Windows / macOS / Linux / Chrome OS

 • חשמל: 220V פאזה אחת

 • משקל: 40 ק"ג

 • מידות חיצוניות: 800x670x250 ממ


תכולת הקופסא

 • 1 x חותך לייזר מקצועי מדגם FLUX Beambox 40W CO2 Laser Cutter

 • 1 x צינור איוורור מקורי באורך 2 מטר + טבעת הידוק

 • 1 x דונגל WIFI מקורי

 • 1 x בקבוק שימון

 • 1 x סרט הדבקה ליישור מראות

 • 1 x  חוברת הדרכה באנגלית

 • 1 x כבל חשמל ישראלי באורך 1.5 מטר


אחריות

אחריות יבואן רשמי בלעדי בישראל על ידי איירובוטס מערכות בע"מ למשך 12 חודשים עפ"י תקנון אחריות היצרן.